SCORPIONS.CZ        |        CHEATER.CZ             DAYZE.CZ             GTA.CZ            MAFIA 1 & 2             MINECRAFT             ALAN WAKE             STALKER            GOTHIC             NFS             INAPPLE.SK
      přihlášení přihlášení           plus registrovat se
ŠPATNÉ HESLO
ERROR!
PŘIHLAŠUJI!

ARMA: Armed AssaultO HŘE
ArmA je vojenský simulátor hraný z pohledu první osoby zaměřený na reálnou taktiku a simulaci boje. Hra kombinuje probíhající válečný konflikt velkých rozměrů spolu s akcemi menšího měřítka. Hráč se ocitne uprostřed poutavého, stále se rozšiřujícího příběhu v boji proti inteligentním a agresivním nepřátelům, kteří v rozsáhlém terénu představují neustálou hrozbu.

Příběh
Malý kontingent vojáků americké armády byl poslán na ostrov Sahrani, ukrytý ve vodách Atlantského oceánu, aby zde pomohl s výcvikem jednotek královské armády. Království Jižní Sahrani, bohaté na přírodní zdroje, se svým severním sousedem, Sahránskou demokratickou republikou, nikdy moc nevycházelo. Nicméně během posledních let se situace uklidnila do podoby téměř mírumilovného soužití.

Vše nasvědčuje tomu, že dny klidu jsou nenávratně ztraceny. Trénink jižních jednotek americkou armádou přijala Sahránská demokratická republika jako hrozbu. Když zjistí, že americké jednotky svou misi končí a stahují se zpět domů, připraví nečekaný útok...

Klíčové prvky
 • Vedení a velení: Proveďte svou jednotku žárem bitvy


 • Naprostý válečný realismus: Založeno na technologii, která slouží k výcviku opravdových vojáků


 • Rozsáhlé bojiště s plochou 400 čtverečních kilometrů: Ponořte se do dynamicky simulovaného světa kypícího životem, který překypuje rostlinami a živočichy.


 • Rozsáhlé hry pro více hráčů: bitev, kde tanky podporované pěchotou a vrtulníky dobývají nepřátelské město, se může účastnit více než 50 hráčů v roli nepřátel i spojeneckých jednotek.


 • Kampaň řízená příběhem: výběrem pořadí řešení více než 20ti misí v kampani píšete svou vlastní historii. Příště je zkuste hrát jinak a objevit novou cestu k vítězství!


 • Hra pro jednoho: Projděte kampaní, vydejte se na některou z misí nebo si prostudujte encyklopedii vybavení


 • Zabudovaný editor misí: vytvořte vlastní scénáře za pomoci uživatelsky přívětivého průvodce, pokročilého editoru misí, skriptovacího jazyka nebo BI nástrojů dostupných online a podělte se o váš výtvor s ostatními členy herní komunity.


 • Reálná souhvězdí, doba přílivu a odlivu: ArmA je tak propracovaná, že obsahuje dokonce i plně simulované hvězdné mapy, lunární cykly a s nimi spojený příliv a odliv. Dávej pozor, kam zaparkuješ vozidlo vojáku!


 • HDR efekty, útočit na nepřítele: když vám slunce svítí do očí je velmi nevýhodné. Myslete chytře, bojujte lépe!


 • Paralelní střelecké pozice: využijte veškeré střelecké pozice v tancích a vrtulnících k vytvoření smrtícího deště střel proti počítačovým i živým oponentům.


 • Více než 30 druhů zbraní: nový a vylepšený systém zpětného rázu zbraní podtrhuje rozdílnou charakteristiku střelby z každé zbraně.


 • Více než 30 moderních vozidel: můžete ovládat všechna vozidla ve hře – tanky, obrněná vozidla, vrtulníky, letadla, civilní vozy a dokonce i čluny.


OBJEDNÁVKA
Bistudio | Steam | XzoneVIDEAGALERIESYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální:
Operační systém: Windows XP nebo Windows Vista
Procesor: 2.5 Ghz Intel P4 nebo AMD Ahtlon procesor
Paměť: 512 MB RAM
Grafická karta: NVIDIA Geforce 6600GT s 256 MB VRAM a podporou Pixel Shader 2.0, nebo ATI Radeon x800 s 256 MB RAM a podporou Pixel Shader 2.0 a DirectX 9.0c
Zvuková karta: OpenAL kompatibilní zvuková karta
Pevný disk: 6 GB místa na disku (po instalaci)

Doporučené:
Operační systém: Windows XP, Vista, 7
Procesor: Intel Dual-core 2.4GHz nebo AMD Dual-core Athlon 2.5GHz
Paměť: 1GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce 8600GT nebo ATI Radeon 3650 nebo rychlejší s 256MB VRAM a DirectX 9.0c
Zvuková karta: OpenAL kompatibilní zvuková karta (DirectX kompatibilní)
Pevný disk: 6 GB místa na disku (po instalaci)


zdroj: store.bistudio.com, armedassault.com, store.steampowered.com


DOPORUČUJEME
armedassault.com  ARMA2.COM  ARMA3.COM  Take On Helicopters  Carrier Command: Gaea Mission  DAYZ  Play withSIX  ACE2  acre  ARMA 2 - COLD WAR REARMED  cowarmod  I44  ČSLA  all in arma  
Bohemia Interactive
Bohemia Interactive Wiki
Bohemia Interactive Forums
armaholic.com
armedassault.info
Born To Kill
CZ/SK Altis Life
=MOR= Clan
BoSA Gaming Community
DayZe.cz
cdh
Zing.cz