SCORPIONS.CZ        |        CHEATER.CZ             DAYZE.CZ             GTA.CZ            MAFIA 1 & 2             MINECRAFT             ALAN WAKE             STALKER            GOTHIC             NFS             INAPPLE.SK
      přihlášení přihlášení           plus registrovat se
ŠPATNÉ HESLO
ERROR!
PŘIHLAŠUJI!

ARMA 2: British Armed ForcesO HŘE
Upozornění: Arma 2: British Armed Forces je stahovatelný obsah pro hru Arma 2: Operation Arrowhead nebo Arma 2: Combined Operations (Arma 2 + Arma 2: OA), samostatně je nehratelný a se samotnou hrou Arma 2 také.
Dva měsíce po vítězství Spojenců v Tákistánů, nová vláda obnovuje válkou zničenou zemi. Síly NATO asistují v tomto snažení tím, že se postavili proti povstalcům, vedená zbytky poražené Tákistánské armády v hornatých částech Tákistánu. Rota britských výsadkářů hlídkuje v proradných horách v okolí Zargabádu je přeřazena na boj se sílícími partyzánskými bojovníky.

Kontingent britských obrněných síl v Tákistánu složených z několika rot je zapojených do proti-povstalecké kampani. Britští výsadkáři a mechanizované roty podporují stabilizační usilí po celé zemi spolu s ostatními spojeneckými armádami NATO.
Klíčové prvky
  • Nový herní obsah: Nová singleplayerová kampaň, ve které hráč může vést průzkumný tým britských vojáků do boje s tákistánkými povstalci.


  • Nová frakce: Výběr moderních britských vojáku v pouštní a multi-terrain kamufláži.


  • Nové zbraně: Nové moderní osobní zbraně z arzenálu BAF, obsahující pušky L85A2, L86A2, kulomet L110A1, odstřeloví pušky LRR a AWSO a PT raketomet NLAW.


  • Nové vozidla: Nové britské pozemní a vzdušná vozidla, obsahující helikoptéry AH11 Wildcat a HC-3 Merlin; a vozidla Jackal 2 MWMIK a FV510 Warrior.


OBJEDNÁVKA


VIDEAGALERIESYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální:
Operační systém: Windows XP nebo Windows Vista
Procesor: Intel Core 2.4 GHz nebo AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce 8600GT nebo ATI Radeon 3650 s 512 MB VRAM a podporou Shader Model 3 a DirectX 9.0c
Pevný disk: 10 GB místa na disku (po instalaci)

Doporučené:
Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core i5 nebo AMD Athlon Phenom X4 nebo rychlejší
Paměť: 2GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770 nebo rychlejší s 896MB VRAM a podporou Shader Model 3 a DirectX 9.0c
Pevný disk: 20 GB místa na disku (po instalaci)


zdroj: store.bistudio.com, arma2.com, store.steampowered.com


DOPORUČUJEME
armedassault.com  ARMA2.COM  ARMA3.COM  Take On Helicopters  Carrier Command: Gaea Mission  DAYZ  Play withSIX  ACE2  acre  ARMA 2 - COLD WAR REARMED  cowarmod  I44  ČSLA  all in arma  
Bohemia Interactive
Bohemia Interactive Wiki
Bohemia Interactive Forums
armaholic.com
armedassault.info
Born To Kill
CZ/SK Altis Life
=MOR= Clan
BoSA Gaming Community
DayZe.cz
cdh
Zing.cz