SCORPIONS.CZ        |        CHEATER.CZ             DAYZE.CZ             GTA.CZ            MAFIA 1 & 2             MINECRAFT             ALAN WAKE             STALKER            GOTHIC             NFS             INAPPLE.SK
      přihlášení přihlášení           plus registrovat se
ŠPATNÉ HESLO
ERROR!
PŘIHLAŠUJI!

ARMA 2: Private Military CompanyO HŘE
Upozornění: Arma 2: Private Military Company je stahovatelný obsah pro hru Arma 2: Operation Arrowhead nebo Arma 2: Combined Operations (Arma 2 + Arma 2: OA), samostatně je nehratelný a se samotnou hrou Arma 2 také.
Jeden rok poté co Britské a koaliční jednotky úspěšně potlačily povstání rebelů v Tákistánu, je uskupení NATO Zelené moře v procesu strategického čerpání bojových jednotek v regionu. Soukromý kontraktoři nesou na ramenech břemeno zvýšené pracovní zátěže, kvůli rostoucí konkurencí mezi nadnárodními organizacemi pro lukrativnější bezpečnostní kontrakty. Soukromá kontraktorská společnost ION, Inc. (dříve Černý Element), se úspěšně ucházela o zakázku - s kódovým označením Černá rukavice - k zajištění bezpečnosti pro vyšetřovací tým OSN, který se snaží dát dohromady kousky informací, týkající se opuštěného Tákistánského jaderného programu.

ION, Inc. je soukromá kontraktorská společnost, specializující se na bezpečnostní řešení a poskytování odborných služeb na míru ve vysoce rizikových prostředích. ION smluvně zařídí bezpečnost v Tákistánu uprostřed strategického čerpání bojových jednotek NATO v oblasti Zelené moře.
Klíčové prvky
  • Nový herní obsah: Nový příběh zaměřující se na kampaň pro jednoho hráče, rozvíjící se mezi víc než 10 misí pro kooperativní hraní mezi 2 hráči.


  • Nová frakcet: Soukromá kontraktorská společnost, představující několik vysoce zkušených profesionálů s dlouhou a krvavou historií.


  • Nové zbraně: Exotické nové zbraně, zahrnující automatickou brokovnici AA-12 and plně vymodelovaný XM8 s mnoha variantama.


  • Nové vozidla: Atraktivní nová vozidla, typy jako Ka-60 'Kasatka', ozbrojená helikoptéra, bezpilotní letoun či obrněné SUV.


  • Nové prostředí: Unikátní opuštěná pustina ve stylu prostředí vojenských testovacích střelnic, postavená na nových modelech a texturách.


OBJEDNÁVKA


VIDEAGALERIESYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
Minimální:
Operační systém: Windows XP nebo Windows Vista
Procesor: Intel Core 2.4 GHz nebo AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
Paměť: 1 GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce 8600GT nebo ATI Radeon 3650 s 512 MB VRAM a podporou Shader Model 3 a DirectX 9.0c
Pevný disk: 10 GB místa na disku (po instalaci)

Doporučené:
Operační systém: Windows 7
Procesor: Intel Core i5 nebo AMD Athlon Phenom X4 nebo rychlejší
Paměť: 2GB RAM
Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 260 or ATI Radeon HD 5770 nebo rychlejší s 896MB VRAM a podporou Shader Model 3 a DirectX 9.0c
Pevný disk: 20 GB místa na disku (po instalaci)


zdroj: store.bistudio.com, arma2.com, store.steampowered.com


DOPORUČUJEME
armedassault.com  ARMA2.COM  ARMA3.COM  Take On Helicopters  Carrier Command: Gaea Mission  DAYZ  Play withSIX  ACE2  acre  ARMA 2 - COLD WAR REARMED  cowarmod  I44  ČSLA  all in arma  
Bohemia Interactive
Bohemia Interactive Wiki
Bohemia Interactive Forums
armaholic.com
armedassault.info
Born To Kill
CZ/SK Altis Life
=MOR= Clan
BoSA Gaming Community
DayZe.cz
cdh
Zing.cz